ساحل ما ا نم ساموئی تایلند

 

ساحل ماانم ساموئی در کنار ساحل باپوت در قسمت شمالی جزیره ساموئی واقع شده است که فاصله کمی تا فرودگاه جزیره دارد و ساحلی آرام و شنی جهت استراحت کامل گردشگران تور تایلند است. این ساحل دارای زمین گلف 18 سوراخه و یکی از زمین های گلف 8 سوراخ ,  رستورانها , سرگرمی ها مانند گلف , کایتینگ , پرتاب دیسک , زیپ لاین و هتلهای مناسبی است.

 

 

ساحل چونگ مون ساموئی تایلند

 

ساحل چونگ مون یکی از سواحل زیبای ساموئی می باشد که در شمال چاونگ قرار گرفته است و ترکیب بی نظیری از آرامش و هیاهو را برای گردشگران تور تایلند در این جزیره فراهم می آورد.به تازگی در این ساحل هتل های معروف و رستورانها و تفریح گاههای لوکس و مجللی ساخته شده است.

 

 

ساحل باپوت ساموئی تایلند

 

ساحل باپوت در شمال جزیره ساموئی و نزدیک به ساحل چاونگ قرار گرفته است و خیابان FISHERMAN VILLAGE (دهکده ماهیگیران) و یک مجسمه بودای بزرگ طلایی هم در یک گوشه از این جزیره قرار گرفته است. این ساحل در سطح بالایی از تنوع هتل از لحاظ سازگاری با بودجه های مختلف قرار دارد .همچنین دارای بهترین رستوران های دریایی، بوتیک ها و بارهای کنار ساحل می باشد و در سالهای اخیر به صورت هفتگی هر جمعه بعد از ظهر مکانی برای ارائه اجناس و غذا های محلی به صورت جمعه بازار نیز در تور تایلند بوده است.

 

 

 

 

جزیره پانگان ساموئی تایلند

 

جزیره پانگان در جنوب شرقی تایلند در میان 2 جزیره ساموئی و کو تائو واقع شده است . کوه پانگان جزیره ای بزرگ دور از ساحل شرقی استان سورات تانی در خلیج تایلند است و کوه پانگان در فاصله 100 کیلومتری نوارساحلی و در فاصله تقریباً 15 کیلومتری شمال کوه سامویی قرار دارد. در ساحل شمالی این جزیره ,محیطی آرام تر با شنزارهای سفید وجود دارد. شهرت این جزیره برای برگزاری جشن ماه شب چهارده(FULLMOON PARTY) و ساحل هترین (HAAD RIN BEACH) آن است که مراسم خاص و بسیار مهیجی در این مهمانی ها اجرا می گردد.بخش های داخلی این جزیره دست نخورده و بکر مانده اند و برای کسانی که می خواهند در تور تایلند استراحت کنند و یا در برنامه های سلامتی مانند یوگا یا مراقبه شرکت کنند یک مقصد ایده ال است.

کوه پانگان که در خلیج تایلند واقع شده است و از کوه سامویی با یک قایق سواری کوتاه می توان به آن رسید جزیره ی کوهستانی بزرگ و پوشیده از درختان نارگیل است که سواحل ماسه ای و آبهای نیلگون آن را احاطه کرده اند.همچنین تفریحگاههای ساحلی پنج ستاره، کلبه های ساحلی ارزان، و چند مرکز یوگا، مراقبه و تندرستی در این جزیره وجود دارند.

 

بان لیپیای سامویی تایلند

 

بان لیپیای سامویی Ban Lipa Yai یکی از مکانهای گردشگری و دهکده ای زیبا در شهر سامویی است که محلی برای کشت سبزیجات و میوه ها می باشد. در این دهکده  محصولاتی منحصر به فرد به فروش می رسد. از جمله این محصولات می توان به درخت سودانی، منگوستن هندی و لانگسات Langsat اشاره کرد که خاص این منطقه هستند و در هیچ کجای دنیا یافت نمی شوند. در این دهکده  توریست های تور تایلند می توانند با فرهنگ و آداب و رسوم مردم سامویی آشنا شوند و خرید صنایع دستی و سوغات خود را انجام دهند.